مرتب سازی بر اساس:

عطر هوگو باس

Hugo boss بررسی عطر و قیمت عطر هوگو بوس

 

عطر هوگو باس – هوگو باس یک برند محصولات لاکچری آلمانی است که قدمت آن به دهه 1920 میلادی بر میگردد، زمانی که فقط با شش ماشین چرخ خیاطی تبدیل به یک تولید کنند بزرگ کت و شلوار شد.

 

عطر هوگو بوس
عطر هوگو بوس – Hugo boss بررسی عطر و قیمت عطر هوگو باس

تاریخچه برند هوگو باس و شروع فعالیت

هوگو فردیناند باس، طراح آلمانی، در سال 1924 در فروشگاه پارچه ای که از پدرش به ارث برده بود، کارخانه ی هوگو باس را تاسیس کرد. او در ابتدا حدود 20 تا 30 نفر خیاط را استخدام کرد و شروع به تولید لباس، از پیراهن تا کت های کلاسیک آلمانی، کرد.
در دوران رکود بزرگ آلمان در جنگ جهانی، بیشتر کارخانه های تولیدی لباس از جمله هوگو باس فعالیت خود را وقف تولید یونیفرم های نظامی برای ارتش نازی هیتلر کردند. پس از جنگ، کارخانه هوگو باس کار تولید لباسش را توسعه داد و مشتری های آن ها عموما افراد ثروتمند جامعه بودند.
در دهه 70 میلادی برند هوگو باس را با کت و شلوار های مردانه ی لاکچری اش می شناختند که در تمای دنیا شناخته شده بود. این برند حتی یکی از اسپانسر های بزرگ در مسابقات فورمول-وان ، تنیس و گلف بود که کمک بزرگی به افزایش محبوبیت چهره ی این برند در سطح جهانی بود.

اولین تولید عطر هوگو باس

خط تولید عطر هوگو باس در دهه 1980 میلادی با طراحی و انتشار کلکسیونی از عطر های جذاب و خیره کننده راه اندازی شد. اولین عطر منتشر شده توسط برند هوگو باس، ادکلن مردانه Boss No.1 بود.

بعد از آن، هوگو باس به انتشار عطر هایی با سلیقه های متفاوت تر پرداخت و عطر مردانه باس اِلِمنتز (Boss Elements) خود را در سال۱۹۹۳ برای افراد جوان تر وارد بازار کرد. عطر و ادکلن های هوگو فور من (Hugo for Men) و هوگو فور ویمن (Hugo for Women) نیز به ترتیب در سال‌های ۱۹۹۵ و ۱۹۹۷ وارد دنیای عطر و ادکلن های لوکس شدند که موفقیت بزرگی برای این برند آلمانی به حساب می آمد.
عطر های برند هوگو باس به صورت محصول مشترک با شرکت Proctor & Gamble Prestige و با نام تجاری هوگو باس عرضه میشود. امروزه این برند بیش از 100 مدل عطر و ادکلن به بازار معرفی کرده است.

بهترین عطر های برند هوگو باس

از معروف ترین عطر های برند هوگو باس میتوان به عطر های مردانه ” باس سول (Boss Soul)، باس این موشِن (Boss in Motion) و باس سِلِکشن (Boss Selection) ” و عطر های زنانه ” فم بای باس (femme by Boss)، باس اینتس (Boss Intense) و باس ویمِن (Boss Women) ” اشاره کرد.

 

امروزه برند هوگو باس با ارزش 4.3 میلیارد یورو یکی از بزرگ ترین شرکت های آلمانی می باشد و محصولات را با کیفیت بسیار بالا در سراسر جهان به فروش میرساند. این برند با شرکت های بزرگ و صاحب نام در زمینه های مختلف توافق نامه تجاری دارد و محصولات متنوعی را با همکاری این شرکت ها تولید با مارک تجاری هوگو باس تولید و منتشر میکند. مانند شرکت های سامسونگ و HTC در زمینه گوشی های هوشمند، نایکی در زمینه لباس های ورزشی، Movado در زمینه ساعت های لاکچری و Safilo در زمینه تولید عینک های آفتابی.