مرتب سازی بر اساس:
 • لویی فرانسوا کارتیر در سال 1847 این برند را در زمینه ساخت طلا و جواهرات در فرانسه تاسیس کرد و با ساخت کارهای زیبا و منحصر به فرد به شهرت بالایی رسید، تا جایی که طراحی و ساخت تاج ملکه الیزابت دوم را انجام داد، بعدها با تولید ساعت مچی به شهرتی جهانی دست یافت و از سال 1970 اقدام به تولید کالاهای چرمی و روسری کرد. شروع فعالیت کارتیر در صنعت عطر از سال 1981 آغاز شد. از این رو می‌توان به ترتیب به پرفروشترین کارهای کارتیر : پاشا دی کارتیر، دکلریشن، بویسر وله، لاپنتر کارتیر، سانتوس، رودستر و رودستر اسپورت اشاره نمود.

   

  رایحه اولیه: ترنج، نارنج، زیره سیاه،درخت توس
  رایحه میانی: هل سبز، زنجبیل، فلفل سیاه
  رایحه پایه: چای، وتیور، چرم

  قیمت هر گرم عطر سوئیسی 5000 تومان
  قیمت ادکلن ارجينال 560000 تومان

  5,000 تومان

 

برند فرانسوی کارتیه در سال 1847 میلادی، توسط لوئیس فِرانسوا کارتیه تاسیس شد. شهرت این برند بیشتر مرهون طراحی جواهرات زیبا و توجه فراوان به جزئیات است.

خانه کارتیر در سال 1847 توسط لوئیس فرانسوا کارتیر بنیانگذاری شد. با توجه به جواهرات زیبا و توجه به جزئیات، شهرت این شرکت در اواخر دهه 1800 با کمک پسر کاتیر به نام آلفرد و نوه هایش موئیس، پیر و ژاک افرایش یافت. کارتیر در سال 1904 به شهرت دست یافت.

زمانی که لوئیس کارتیر اولین ساعت مچی را برای خلبان آلبرتو سانتوس-دومونت ساخت.نام این برند بیش از پیش بر سر زبان ها افتاد و این ساعت مچی نیز به نام ساعت سانتوس مشهور شد.

 

عطر کارتیه – ادکلن کارتیه – قیمت عطر کارتیه – خرید عطر کارتیه – عطر cartier – ادکلن cartier

پس از این اتفاق، افراد سرشناس و طبقه اشراف از سراسر دنیا به کارتیه روی آوردند تا این برند برای آنها دست به طراحی جواهرات و ساعت مچی بزند. همزمان با پایان یافتن مالکیت خانوادگی کارتیه در سال 1964 میلادی، این کمپانی با افتتاح فروشگاه هایی در سراسر دنیا، به گسترش فعالیت های تجاری خود ادامه می داد. در دهه 1970 میلادی، کارتیه حوزه فعالیت های خود را گسترش داد و اقدام به طراحی و تولید محصولات چرمی، خودکار و شال کرد. در سال 1981 میلادی، این برند نخستین عطرهای زنانه و مردانه خود را به ترتیب با نام های Must de Cartier و Santos de Cartier روانه بازار عطر جهان کرد. گفتنی است که برند کارتیه در طی این سال ها عطر های موفقی را روانه بازار کرده است که نام بسیاری از آنها مشابه نام کلکسیون جواهرات و ساعت های مچی این برند است.